Esileht

 • Koolitus

  TTÜ geodeesia õppetooli poolt aprillis 2017 läbiviidavad  ehitusgeodeesia täienduskoolitused

  Kokku kaks koolitust: 06.04.2017 (neljap.), 07.04.2017 (reede.). 

  Üksikasjalikumat kava vt.:

  EHITUSGEODEESIA TÄIENDKOOLITUS

  EHITUSGEODEESIA JÄTKUKOOLITUS


  Koolituste sihtgrupp on topograafiliste ning ehitusgeodeetiliste töödega praktiliselt kokkupuutuvad spetsialistid. Koolituste õppekava vastab ühtlasi Geodeet kutsekvalifikatsiooni taotlemise/pikendamise tingimustele.

  Iga koolituse kestvus ja täienduskoolituse punktide arv: 1 päev (8 akadeemilist tundi) läbimine annab 8 täienduskoolituse punkti (TP).

  Ühe koolituspäeva maksumus: 144 EUR (sisaldab käibemaksu, koolitusmaterjale, kohvipause ning lõunat)

  Kolme ja enama osaleja korral samast ettevõttest saavad kõik 10% hinnasoodustust

  Registreerumine linkidel

  https://www.ttu.ee/instituut/ehituse-ja-arhitektuuri-instituut/taiendkoolitus-15/?id=26999&koolitus=8734

  https://www.ttu.ee/instituut/ehituse-ja-arhitektuuri-instituut/taiendkoolitus-15/?id=26999&koolitus=8735

   

   

  Koolitusprogrammi juht: prof Artu Ellmann, geodeesia õppetooli juhataja.

  Kontakt ja lisainfo: +372 620 2603, artu.ellmann@ttu.ee

  . . . ja lektorid:

  Dr. Harli Jürgenson - Eesti Maaülikooli geodeesiadotsent, õpetanud elektron-tahhümeetria õppekursust rohkem kui kümme aastat, koostanud vastavaid õppematerjale.

  Teadusmagister Vello Kala – TTÜ koosseisuline õppejõud, paljude õpikute (sh. „Vesiehitised. Ehitusuuringute alused“, „Ehitusgeodeesia“, „Geodeetiliste mõõtmiste andmetöötluse teooria“, „Kõrgem Geodeesia) ning juhendmaterjalide autor


  Ins. Mairolt Kakko
  - Rakendusgeodeesia ja Ehitusgeoloogia Inseneribüroo OÜ tootmisjuht, MKM määrust  "Ehitusgeodeetiliste uurimistööde tegemise kord" ettevalmistanud töögrupi juht, Geomaatika hindamiskomisjoni esimees, Euroopa Geodeetide Liidu (CLGE) aseesimees

  Ins. Mart Rae - Nordecon AS peageodeet. Mitmete teede- ja omanikujärelevalve alaste koolituste lektor. Osaleb Võrgurajatiste Infosüsteemi (VRIS) väljatöötamise töögrupis, ning MKM määruse „Ehitusgeodeetiliste uurimustööde tegemise kord“ uuendamises. Korraldanud geodeetilisi töid mitmete suurprojektide raames, nii teede, sadamate, maa-aluste kommunikatsioonide, kui hoonete ehituses.

  Tehnikateaduste magister Kalev Julge - TTÜ ehitus- ja keskkonnatehnika õppekava doktorant ja ühtlasi TTÜ geodeesia õppetooli teadur. Tegeleb kaugseire tehnoloogiatega rajatiste ja pinnavormide mõõdistamise ning modelleerimise uurimisega ning tulemuste tutvustamisega tavakasutajaile.

  Kohtumiseni kursusel TTÜ-s!

Uudiste arhiiv

Palun autoriseerige end enne kommenteerimist!