Juhatus

EGÜ juhatuse koosseis

(valitud üldkoosolekul Pärnus 04.03.2016)

Jaan Kallandi

Esimees

Metricus OÜ

jaan@metricus.ee

505 0910

Kristi Käär

Aseesimees

Geosystems Eesti OÜ

kristi@leicaestonia.ee

5336 5600

Liikmed

Aarne Rahn

Raxoest OÜ

aarne.rahn@raxoest.ee

53477138

Jaan Kallandi

Esimees

Metricus OÜ

jaan@metricus.ee

505 0910

Jaanis Lill

Tallinna Linnaplaneerimise Amet

jaanis.lill@tallinnlv.ee

507 4916

Kristi Käär

Aseesimees

Geosystems Eesti OÜ

kristi@leicaestonia.ee

5336 5600

Lauri Nõukas

Maa-amet

lauri.noukas@maaamet.ee

5016157

Natalja Liba

Eesti Maaülikool

natalja.liba@emu.ee

7313125

Raul Rokk

Geospatial OÜ

raul@geospatial.ee

58540035

Ajakirja tellimiseks või ostmiseks saada tellija andmed meilile: egu@egu.ee.
Toimetus ootab autoritelt kaastööd. Kui oma tegevusalal on Sul toimumas midagi, millest EGÜ liikmed ja ajakirja lugejad võiksid huvi tunda, saada artikkel .doc formaadis aadressile: egu@egu.ee.