Esri konverents “GIS – geograafia kaudu” 26.-27. aprillil 2023

  1. juubelit tähistav aasta suurim Eesti ruumiandmete kasutajate kokkusaamiskoht ESRI PÄEVAD 2023 toimub 26.-27. aprillil 2023 Tallink Spa & Conference Hotel`is (Sadama 11a, Tallinn).
    Kahel päeval astub üles rohkem kui 30 tippesinejat nii Eestist kui välismaalt. Peaesinejatena on kavas Anastasiia Savchenko (Esri äriarendusjuht tehnovõrkude, telekommunikatsiooni ja vee valdkonnas), Artu Ellmann (Maa-ameti peadirektori asetäitja geomaatika valdkonnas), Andreas Lippold (Esri tootejuht 3D/AEC/tarkade linnade valdkonnas) ja Raul Rebane (meedia- ja kommunikatsiooniekspert).

Lisaks on kavas põnevaid ettekandeid erinevatelt elualadelt (sh Maa-amet, Kaitseliit, Statistikaamet, Päästeamet, mitmed kohalikud omavalitsused jpt). Lisaks erinevate organisatsioonide kasutuslugudele on väga populaarsed praktilised tehnoloogiasessioonid ja töötoad. Avapäeva lõpuosas toimub vestlusring teemal “Digikaksikud – kellele ja milleks?” ning õhtuse programmi erikülaline on Oskar Lutsu huumoripreemia pälvinud Kait Kall.

Miks osaleda?

  • Üle 30 ettekande – praktilised kasutuslood ning tehnilised töötoad erinevate elualade praktikutelt ja tippspetsialistidelt Eestist ja välisriikidest. Kõigi esinejatega saab tutvuda siin.
  • Ideaalne võimalus viia end kurssi GIS-tehnoloogia arengute ja trendidega – uued Esri ja partnerettevõtete rakendused ja lahendused.
  • Kohtumispaik Esri esindajate, arendajate ja kasutajatega avalikust sektorist, kohalikest omavalitsustest, eraettevõtetest, kõrgkoolidest, teadusasutustest, et saada värskeid ideid ruumiandmete ja kaardimaterjali efektiivseks kaasamiseks oma töödes ja tegemistes.

NB! Soodsaima hinnaga registreerimise tähtaeg on 17. märtsil 2023 ja täpsem info on leitavhttps://arcg.is/427oNq8

Registreerumiseks palume Teil kasutada spetsiaalset registreerimise vormi. Suurema arvu osalejate korral palume grupi registreerimiseks täita ja edastada spetsiaalne vorm, mille saate alla laadida siit.

Lisainfo on leitav konverentsi kodulehel https://esripaevad.alphagis.ee/

Kohtumiseni konventsil!

Aivo Vard
juhatuse liige
AlphaGIS OÜ